Horúce novinky
recent

Francúzsky šarm pod Eiffelovou vežou


Veľmi decentne a v typickom francúzskom štýle je zariadený tento byt v Paríži, situovaný len jeden blok od Eiffelovej veže na stromami lemovanej Avenue de la Bourdonnais.


Skutočným šperkom obývacej izby sú obrovské hodiny umiestnené na zrkadle, ktoré znásobuje bohatosť jedálenského stola.


Zrkadlá opticky zväčšujú inak malú obývaciu izbu. Kozub v parížskom byte nesmie chýbať, aj keď ho majitelia často zaslepujú, ako je tomu i v tomto prípade. Vysoké komíny parížskych domov totiž dokážu veľmi rýchlo vytiahnuť teplo z domova.

Nechýba na bielo natretý starožitný nábytok z období francúzskych kráľov i krištáľový luster, ktorý je pre francúzsky štýl nevyhnutný!Farebnosť bytu je veľmi strohá, pozostávajúca len z odtieňov sivej, bielej a krémovej. O rozžiarenie interiéru sa postarajú doplnky v tmavoružovej farbe v obývačke a v červenej v spálni.

Spálni dominuje posteľ s čelom z ratanového výpletu, tento typ nábytku je typický pre francúzsky koloniálny štýl.
Kuchyňa a kúpelňa sú zariadené veľmi striedmo v odtieňoch bielej farby.Čaro parížskeho života s nezabudnuteľnými výhľadmi na Eiffelovu vežu...Zdroj obrázkov: http://www.parisperfect.com/apartments-for-rent-in-paris/cote-de-beaune.php
Mohlo by sa vám hodiť...
Stolná lampa vo francúzskom vidieckom štýle, predáva 4HOME Nástenné hodiny La Ville s motívom Eiffelovej veže predáva 4HOME

Nočný stolík vo francúzskom vidieckom štýle, predáva TEMPO nábytok
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.