Horúce novinky
recent

Garsónka v provensálskom štýleTento šarmantný bytík v provensálskom vidieckom štýle sa nachádza v Paríži, len na skok od preslávenej ulice Cler s obchodíkmi a tržnicami v 7. mestskom obvode.

Pre docielenie tej správnej rustikálnej atmosféry boli steny obložené kamenným obkladom zo svetlého neopracovaného travertínu.
Mušelínové "nebesá" v záhlaví postele, množstvo vankúšov, na bielo natretý historizujúci nábytok a rámy obrazov vo farbe zájdeného zlata dávajú garsónke tú správnu nostalgickú provensálsku atmosféru.


Maličká kuchynka je vybavená jednoduchými bielymi skrinkami. Všimnite si náter dverí a maľovku stien v krémovej farbe, ktorá korešponduje s farbou kameňa v izbe.Kúpelňa so sprchovacím kútom je v rovnakej krémovo-bielej farebnosti. Doska so zapusteným umývadlom je z lešteného travertínu a obkladačky sú také isté ako v kuchyni.

V tejto garsónke bol dokonale splnený hlavný trik pre malé byty - čo najmenej kontrastov medzi jednotlivými miestnosťami. Jednotná svetlá farebnosť a opakujúce sa materiály priestor opticky zväčšujú.


Obrázky: http://www.parisperfect.com

Mohlo by sa vám hodiť...
Stolná lampa s tienidlom v provensálskom štýle, predáva 4HOMEEva Stalder

Eva Stalder

1 komentár:

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.