Horúce novinky
recent

Severský dizajn kvalitných a luxusných doplnkov - dánska značka Lene Bjerre


Sortiment výrobkov Lene Bjerre predstavuje exkluzívnu ponuku bytových doplnkov pre každý životný štýl - od rustikálnych a romantických až po veľmi moderné. Štýlové kuchynské doplnky, obrusy, záclony, lampy, dizajnový nábytok, outdoorové koberce... a mnoho ďalších doplnkov, ktoré čerpajú inšpiráciu v klasickom severskom dizajne.

Úspešný príbeh tejto škandinávskej značky sa začal v roku 1975. Prvými výrobkami boli ručne vyrábané tienidlá na lampy z obyčajných papierových tapiet a z darčekového papiera. Tienidlá mali úspech pre svoju originalitu a spoločnosť sa postupne stala jednou z najznámejších v Škandinávii.


Povedané slovami marketingovej riaditeľky Suzanne Sand je dizajn tejto značky veľmi "škandinávsky, klasický a ženský".Kuchynské dosky z kvalitného dreva a z mramoru.


Vonkajšie lucerny z poslednej kolekcie sú vhodné aj do veľmi moderných interiérov.Toto sú kúsky, ktoré naozaj robia domov domovom. Škandinávsky štýl má jedno z popredných miest vo svetovom dizajne. Všetky sezónne kolekcie sú inšpiratívne a osviežujúce!


V ČR predáva: http://www.alamaison.cz Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.