Horúce novinky
recent

Moderná kúpelňa v podkroví

Rozľahlá podkrovná kúpelňa pôsobí útulne a vidiecky, aj keď jej tvaroslovie je moderné - hranaté a jednoduché. Majitelia si želali súčasný vzhľad, no z rustikálnych materiálov.

Útulnosť interiéru dodávajú predovšetkým obklady a dlažba Villeroy & Boch My Earth v imitácii pieskovca a doska pod umývadlami, obložená kameňom - všetko v príjemnej krémovej farbe. Okná na dome boli osadené tmavohnedé, v tejto farbe budú i dvere, skrinky a drevené obloženie oceľového stĺpa.
Obklad Villeroy & Boch My Earth

Séria obkladov My Earth obsahuje viacero formátov obkladačiek vrátane mozaiky, s takýmto materiálom sa dá vo veľkom priestore pekne variovať.


Správnu atmosféru takejto kúpelni dodajú dizajnové doplnky, ktoré sú rustikálne i moderné zároveň. Vsadiť môžete na prírodné drevo, porcelán, sklo a ušľachilé kovy. Plasty takémuto interiéru nesvedčia.

Použité materiály dodávajú kúpelni luxusný vzhľad, luxusné by mali byť aj doplnky.

Mohlo by sa vám hodiť: dizajnová dekorácia do kúpelne, polyresin, vyrobené v Nemecku, výška 33 cm a medené lucerny.
Dizajnová figúrka FISH, Bighome.sk
Lucerna GLAMOUR, Bighome.sk

Toaleta je schovaná za sprchovacím kútom. Držiak na toaletný papier a zásobník sú zabudované v stene.


Sprcha bola pôvodne navrhnutá z mozaiky, majiteľ sa napokon rozhodol použiť obklad z obkladačiek rôzneho formátu. Všimnite si prekrytie odtokového žľabu. Kúpelňa ešte nie je celkom dokončená, takže len malý detail - ukážka skutočného vzhľadu ušľachtilého obkladu:


Návrh interiéru: Eva Stalder Design
Podobná kúpelňa v provensálskom štýle: Biela rustikálna kúpelňa v podkroví 

Inšpirovali ste sa? Zdieľajte článok so svojimi priateľmi!


Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.