Horúce novinky
recent

Bývanie na súkromnom ostrove


Tropický súkromný ostrov Melody Key na Floride ponúka dovolenku v dokonalom súkromí. Pôvodná drevená chata prešla rekonštrukciou a interiér zažiaril typickými farbami tropického štýlu. Tykrysovo modré more i žiarivá farba zelene vstúpili i do vnútra domu.

Pôvodne mal dom všetky steny biele a zariadený bol ťažkým tmavým dreveným nábytkom. Farby a moderný mobiliár do neho vniesli ľahkosť, vzdušnosť a skutočný prázdninový pocit.
.

Ostrov je absolútne sebestačný, výrobu elektrickej energie zabezpečujú solárne panely, k dispozícii je záložný generátor a odsoľovací systém na získavanie pitnej vody.

Kuchyňa je zariadená v zemitých odtieňoch a kontrastuje so zvyškom domu.Hlavný obytný priestor má niekoľko kútov so sedením a poskytuje panoramatický výhľad na oceán.


Pôvodnému krovu bol prispôsobený aj výber novej drevenej podlahy. Pri zariaďovaní nového interiéru sa po rekonštrukcii použili pôvodné stolíky z masívneho exotického dreva, ktoré sú premiešané s veľmi modernými prvkami, najmä s pochrómovaným kovom.
Budova má tri spálne, každú s terasou a výhľadom na oceán. Naozaj veľmi príjemné miesto pre relax.Perfektný materiálový mix pre eklektický tropický štýl bývania s modernými prvkami:


1. Stolná lampa CIARRA - biela keramika, Nemecko
2. Dekoratívna miska SCHALE z teakového dreva, Nemecko
3. Váza SOAL hnedá - polyresin, Nemecko
4. Stolička STOART biela - umelá koža, pochrómovaná oceľ, Nemecko
5. Váza RAMBA hnedá - polyresin, Nemecko
6. Koberec BOCA 120 x 170 cm - acryl, Čína
7. Konferenčný stolík GIANT hnedý - masívne drevo
8. Jedálenský stôl GENESUS 200 cm - agátové drevo, oceľ, Nemecko
9. Dvojsedačka HAVANNA LONGUE hnedá - drevo, mikrovlákno, Nemecko
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.