Horúce novinky
recent

Veľká noc vo farbe roka 2018 - Ultra Violet

Roku 2018 kraľuje farba Ultra Violet - tmavá fialová a jej odtiene. Vyskúšajte si veľkonočné dekorácie v tejto najmodernejšej farbe! Možností je mnoho, fialová je jednou z jarných farieb.

1. Fialové kraslice


Najjednoduchšie je použitie fialových vajíčok a ich kombinácia s jarnými pastelovými farbami (obr. hore).

2. Bodky


Bodkované látky svojou hravosťou ku jari patria. Bodky sú momentálne veľmi trendové, použite jarné prestieranie na stôl, či hravé bodkované vajíčka.


3. Fialové kvety


Fialové a svetlofialové kvety kombinujte buď tón v tóne alebo v kontraste s ostatnými jarnými kvetmi (najmä so žltými).4. Veľkonočná výzdoba dverí


Zvyk vyzdobovať dvere aj počas Veľkej noci prišiel ku nám len nedávno. Vchodové dvere môžete dekorovať umelými jarnými kvetmi, v krajinách so silnou kresťanskou tradíciou sa používa i symbol kríža v spojení práve s fialovou farbou (farba pokánia) ako odkaz na Veľký piatok.


5. Fialová len v drobných akcentoch


Pokiaľ sa vám zdá toľké množstvo fialovej farby prisilné, zvoľte len pár drobných fialových prvkov. Fialová sa dobre kombinuje so žltou, oranžovou a so všetkými pastelovými farbami, čo je kombinácia veselá a hravá. V kombinácii so svetlohnedou farbou vykúzlite rustikálny alebo veľmi elegantný vzhľad.Fotografie: Pinterest
Zaujal vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi!


Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.