Horúce novinky
recent

Škandinávska beloba

Maličký, ale veľmi funkčný je tento jednoizbový škandinávsky byt. Nachádza sa vo štvrti Linnéstanden - jednej z najživších častí Göteborgu. Nuž, kto vie vykúzliť krajší inšpiratívny dizajnérsky klenot, než samotní Škandinávci?


Vysoký strop a dve biele okná bez záclon. Slnečného svetla majú Škandinávci pomenej, záclony používajú zriedka. Pocit veľkoleposti priestoru, hoci ide o malý byt, umocňuje biela farba stien, stropu i podlahy.
Jediná izba je rozdelená na dennú a nočnú časť, predel tvorí jednoduchý múrik.V byte boli ponechané staré dvere i elegantné fabióny na strope.Vľavo je priehľad cez vstupnú chodbu do kuchyne, vpravo sa otvárajú dvere do šatne i pracovne v jednom.


Šatňa s pracovným kútom.


Kuchyňa má prístup na balkón. Práve možnosť posedenia na balkóne je každodenný luxus, ktorý sa vo veľkých mestách ťažko hľadá.Zdroj: http://www.alvhemmakleri.se/


Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.