Horúce novinky
recent

Atolikos House, idylické miesto na Korfu
Atolikos House je krásna luxusná vila, idylický kútik na ostrove Korfu. Plne využíva okolitú divokú krajinu, skalnaté pobrežie a šum oceánu. Vila je jednou z dvoch nehnuteľností Kassiopi Estate, 5-hektárového súkromného majetku, ktorý leží od mesta Korfu asi tak hodinu cesty.

Je to rafinované miesto, ktoré oživí všetky zmysly vďaka kombinácii premyslených detailov zariadenia vily a úžasného výhľadu na more.Vila ponúka vzdušné svetlé priestory, v ktorých dominujú biele dekorácie a kameň - dva hlavné rysy gréckeho štýlu. Dom má tri spálne, obývací priestor, jedáleň a elegantnú kuchyňu. Pre prípravu jedál je však lákavejší gril na terase.


Interiérový dizajn je kombináciou moderných prvkov s rustikálnymi tradičnými gréckymi akcentmi - akými sú staré stropné trámy, alebo kamenná dlažba.Pred vilou sa nachádza bazén so slanou vodou. Dole pod vilou je súkromný prístav, kde sa dajú loviť ryby alebo požičať loď.

Naozaj idylický, malý raj na zemi.

Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.