Horúce novinky
recent

Fantastický francúzsky byt v Saint-Germain


Súčasné interiéry vo francúzskom štýle ma neprestávajú fascinovať. Tento rozľahlý byt v Saint-Germain dizajnovalo v roku 2013 architektonické štúdio Ando Studio.

V strohej čierno-bielo-krémovej frebnosti navrhnutý eklektický interiér v sebe obsahuje všetky možné štýly: francúzsky, art deco, pop art, glamour style, industriálny štýl, prvky orientálneho štýlu i súčasné moderné umenie. Všetko v dokonalej, dych vyrážajúcej symbióze.

Samé kontrasty. Pochrómovaný moderný svietnik na orientálnej komode hneď vedľa zhrdzavených industriálnych kolies a snehobieleho porcelánu.Dlažba z bieleho a čierneho mramoru i zerbia koža na podlahe čerpajú inšpiráciu z art deco, drevené obklady stien sú veľmi francúzske.

Jedálni s historizujúcim nábytkom dominuje moderný luster.Spálňa s francúzkou posteľou s vysokým čalúneným čelom odkazuje dokonca i na štýl koloniálny.

Kúzlo tohto interiéru spočíva v opakujúcich sa motívoch, najmä v hre s čierno-bielymi kontrastmi. Všetko je drahé, okázalé, každý detail premyslený a prepracovaný.

Design, photos by Ando Studio.
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.