Horúce novinky
recent

Vila snov v indonézskom štýle


Indonézia, to nie je iba dovolenka na Bali. Je to krajina mnohých kultúr, stoviek rôznych jazykov a nárečí, zvyklostí, náboženstiev, ale tiež nekonečných bielych pláží a priateľských ľudí. Tento ostrovný štát tvorí viac ako 17 000 ostrovov a ostrovčekov, z ktorých najznámejšie sú ostrov Bali a Lombok.

Indonézsky tropický štýl patrí hádam medzi najkrajšie na svete. Priame prepojenie interiéru s exteriérom dodáva obydliam vzdušnosť a priamy kontakt s okolitou prírodou. Často používa vyrezávané drevo a starožitné kamenné artefakty.

Vila Maya na indonézskom ostrove Bali predstavuje spojenie tradičnej indonézskej architektúry s luxusom.


Vstup do vily s kamennými bôžikmi pripomína vstup do nejakého bájneho chrámu v džungli.


Vonkajšia krytá terasa. Tyrkysová farba je pre Bali typická.


Obývacia izba je tiež otvorená priamo do tropickej záhrady.


Záhrada okrem bazéna mám nožstvo romantických zákutí a miest na posedenie.Jedno z odpočívadiel s výhľadom na riečku, ktorá preteká pozemkom.


Postele v spálňach sú vybavené moskytiérami proti dotieravému hmyzu.


Tropické kúpelne sú skutočnými oázami relaxu. Priame prepojenie so záhradou je očarujúce a v našich končinách mysliteľné možno len s použitím veľkých presklených stien.

Kliknite na zväčšenie obrázkov, je to nádhera!
Via: http://mavibalirentals.com/accommodation/villa-maya-retreat/


Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.