Horúce novinky
recent

Škandinávsky vintage dom


Majiteľkou tohto krásneho domu, plného starých vecí, je interiérová dizajnérka a bloggerka Johanna Flyckt Gashi. Žije v ňom s manželom a s tromi deťmi a sama si svoj príbytok postupne zútulňuje.

Interiér domu je mixom škandinávskeho moderného štýlu s prvkami vintage i so starožitnosťami. Základ pre pestrú zmes predmetov tvorí tradičná, na bielo natretá, palubová podlaha a snehobiele steny, niekde s tradičným bielym dreveným obkladom.

Obývacia izba je plná rôznofarebných dekorácií, zatiaľ čo kuchyňa stavia na klasickú čierno-bielu modernú škandinávsku "bezfarebnosť". Čierna stena je tvorená samolepiacou tabuľovou tapetou, ktorá je momentálne veľkým hitom v interiéréch pre mladých ľudí, najmä pre rodiny s deťmi.
Kam až oko dosiahne, všade dom zapĺňajú pestrofarebné predmety z blších trhov, často už nepoužiteľné, len jednoducho zaujímavé. Domu dodávajú zvláštnu nostalgickú príchuť vetešníctva. Mne to pripomína dielničku môjho starého otca. Tu si tie deti isto prídu na svoje!

Vedeli by ste si predstaviť takéto bývanie i pre seba?

Fotografie: Lina ÖstlingLiving Styles na Facebooku. Staňte sa fanúšikom blogu a čítajte nové články priamo na FB!

Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.