Horúce novinky
recent

Crazy pánska garsónka
Tento naozaj zaujímavý byt sa nachádza v Stansi vo Švajčiarsku. Majiteľ je veľmi kreatívny konštruktér a zariadenie garsónky sa úplne vymyká z uniformných a často veľmi neosobných švajčiarskych bytových interiérov. Veď posúďte sami...

Priestoru dominuje "letisko" na spanie s originálnym obložením stien. ŠPZ-ky z celého sveta sú nostalgickou spomienkou na početné cestovateľské zážitky.


V každom kúte nájdete niečo neobvyklého. Všade sú akváriá, dokonca jedno veľké aj v kúpelni. Zlatým klincom je záchodová misa použitá ako kvetináč. Každému, kto do tohto bytu vstúpi, okamžite vylúdi úsmev na tvári. Bujné rastlinstvo evokuje exotické krajiny, len výhľad z balkóna napovedá, že ste v Alpách.

Kuchynský kút je strohejší, praktický, ale aj tu sa kreativita majiteľa nezaprie. Všetky tie kovové doplnky vyrobil on sám. Len ten slovenský guláš na sporáku je moje dielo... sme dobrí kamaráti a hoci je byt maličký, párty pre celú našu "bandu" bude obrovská.
Text a fotografie: Eva Stalder

Súvisiace články:
Rozkladacia garsónka 40m2
Garsónka na nábreží 34m2
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

2 komentáre:

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.