Horúce novinky
recent

Toskánsky prázdninový domček s industriálnym interiérom


Kúzelný malý prázdninový domček, nacházajúci sa v stredovekej toskánskej dedinke Cana v Taliansku, bol štýlovo zrekonštruovaný a zariadený spoločnosťou Bedini & Partners.

Rekreačný dom má len dve izby na dvoch výškových úrovniach a priestrannú záhradu. Na vybavenie interiérov boli použité recyklované materiály a doplnky z vetešníctva.

Na prízemí sú sústredené všetky obývacie funkcie i kuchyňa. Ošumelosť použitého nábytku zjemňujú veľmi moderné prvky - elektrospotrebiče, radiátor...


Mohlo by sa vám hodiť: liatinová stolička v industriálnom štýle - štýlový masívny nábytok nemeckej kvality. Keďže ide o prírodný produkt, každý kus môže byť jedinečný, čo môže mať za následok aj farebné odchýlky. Nedokonalosti a nerovnosti sú súčasťou prírodnej štruktúry materiálu.
Stolička FABRICA, BighomeKúpelňa je síce miniatúrna, ale útulná a vďaka čiernej sanite pôsobí dokonca luxusne.Na poschodí pod strechou je spálňa. Zaujímavé je použitie obrovského radiátora s priemyselným dizajnom, ktorý razom ovládol celú miestnosť.Záhrada s výhľadom do údolia je určite bonusom. Počas letných dní sa všetko i tak odohráva vonku. Hoci je domček miniatúrny, tu sa dá usporiadať i poriadna záhradná párty!

Veľmi sa mi páčia dômyselne urobené múriky, ktoré slúžia aj ako lavice. Toto riešenie nevyžaduje veľa záhradného nábytku a usadiť sa tu môže ozaj veľa ľudí.Vstup do domu pôsobí nenápadne a samotný domček ozaj miniatúrne. O to viac prekvapí svojim zaujímavým interiérom.

Photo Credit: Francesco Bedini fotografo
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.