Horúce novinky
recent

Casa Cook Rhodes


Toto je štýl, ktorý ja milujem. Minimalistická moderná architektúra, snúbiaca sa s etnickými doplnkami z prírodných materiálov... taký je hotel cestovnej kancelárie Thomas Cook, ktorý vybudovala na malebnom gréckom ostrove Rhodos.

Casa Cook Rhodes je "butikový hotel pre bohémske duše" a určený je len pre dospelých. V komplexe sa nachádza 90 izieb a apartmánov, pričom všetky majú prístup ku bazénu. K dispozícii je tiež reštaurácia, bar, posilňovňa a miestnosť pre cvičenie jogy. Zrejme preto je tu detský krik nežiadúci, má ísť o výsostne relaxačné miesto.

Komplex projektoval architekt Vana Pernariv, interiéry zariaďovali interiérová dizajnérka Annabell Kutucu a interiérové štúdio Lambs & Lions.


Moderné tvaroslovie hmôt a tradičné grécke materiály - snehobiele omietnutné múry a miestny lomový kameň.


Priestory vstupnej haly i reštaurácie sú bohato zdobené exotickými motívmi a vybavené rustikálnymi materiálmi - lomovým kameňom, morskou trávou, nahrubo opracovaným drevom, ratanom.

Prírodné materiály vnášajú útulnosť aj do hotelových izieb, ktoré sú výbornou inšpiráciou i pre bytové interiéry.Naozaj mimoriadne vydarená realizácia hotelového komplexu. Je to vkusné, útulné a... iné.

 

Perfektný materiálový mix pre tento štýl!


Pri zariaďovaní vášho bytu v etnickom štýle by sa vám mohlo hodiť /kliknite na názov výrobku v zozname pod obrázkom, ak ho chcete zakúpiť/:


1. Koberec Zira Jute Circle Rug 150x150cm 001 - prírodná
2. Koberec BAUM, 200 cm
3. Koberec Zira Jute Circle Rug 150x150cm 003 - spiro
4. Závesná lampa COCOON 60 cm - hnedá, sisal, Nemecko
5. Konferenčný stolík GOALA II 65 cm - hnedá
6. Vankúš INDUSTRIAL, zvieracia srsť
7. Taburetka HEMINGWAY - hnedá
8. Vankúš INDUSTRIAL
9. Stolná lampa RERIFERE, výška 40 cm, masívne drevo

Photography by Georg Roske
 
Eva Stalder

Eva Stalder

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.