Horúce novinky
recent

Vila v Mykénach / Villa in Mykonos

Terasa v typickom gréckom štýle.
Mykonos je malý ostrov v Grécku, ktorého skromná populácia je asi desaťtisíc ľudí. Väčšina žije v hlavnom meste Mykonos /ink zvaného aj Chora/. Hoci malý, predsa je len obľúbenou trustistickou destináciou vďaka svojim nádherným plážam i rušnému nočnému životu. Ostrov je hojne navštevovaný i výletnými loďmi so smotánkou. Mykonos ponúka svojim návštevníkom množstvo luxusných destinácií s výhľadom na rozprávkové more.


Malebný detail okenného otvoru s výhľadom na pobrežie. Viete si predstaviť karjší obraz?

Jedným z naozaj fascinujúcich miest je i Mina One - vila, nachádzajúca sa v juhozápadnej časti ostrova. Stavba i interiéry sú navrhnuté v stradičnom stredomorskom /gréckom/ štýle s prevahou žiarivobielej farby. V kombinácii s typicky sýtomodrou farbou Egejského mora evokuje štýl i architektúru ostrova Santorini.

Dramaticky osadený bzén
Biela a modrá. Jednoduchá, čistá, prekrásna kombinácia.

Mykonos is a tiny little island in Greece that has a modest population of about ten thousand people. Though small in area, the island is a popular tourist destination thanks to its fabulous beaches and vibrant night life. Much frequented by cruise ships and jet-setters, Mykonos indulges its visitors with luxury destinations that are blessed with fairy tale views of the seas. One such particularly fascinating spot is the Mina One villa located in the southwest part of the island. Designed in traditional all-white Mediterranean style and offering 'Santorini-like' views, the place just blows your mind. Don't blame us if you are feeling a little droopy after seeing the images below. Have you made up your mind about where to relax here? In those sofas under the shade...? The pebble covered infinity pool...? Or would you rather prefer that Jacuzzi...?

Snehobiela moderná kuchyňa dýcha čistotou.

Obývacia izba s jedálenským kútom.

V modernom interiéri sú použité pôvodné grécke prvky ľudovej architektúry.

Jedna zo spální

Rustikálna spálňa
Každá z kúpelní má svoju vlastnú atmosféru

Stoličky v stredomorskom štýle a prekrásna plastika 
Plastiky pri bazéne ma úplne dostali! Škorpión je moje znamenie... :D


Via: Villa in Mykonos
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.