Horúce novinky
recent

Nadčasový nábytok z masívneho dreva Made in Slovakia

Stolíky "Kubito"
Nábytok z masívneho dreva je prestížnou záležitosťou. Nezáleží na tom, či ste milovníkmi vidieckeho alebo koloniálneho štýlu, či výlučne minimalizmu. Pravé masívne drevo vám zaručuje dlhoročnú trvácnosť i pocit luxusu.

Popredným slovenským výrobcom nábytku z masívneho dreva je JAVORINA v.d.  Vyrába naozaj krásne dizajnérske kúsky i keď nábytok z masívneho dreva predsa len nepatrí ku tým najlacnejším.

Javorina v.d., Spišská Belá
Spoločnosť Javorina v.d. so svojou takmer 60 - ročnou tradíciou a stovkou kvalifikovaných pracovníkov patrí k najvýznamnejším výrobcom masívneho dubového nábytku v strednej Európe.
Masívne drevo čosi vydrží! Posteľ s nočnými stolíkmi Next.
Jej výnimočnosť na Slovensku potvrdzuje aj to, že je situovaná v tatranskom regióne, zamestnáva zručných miestnych ľudí a vyrába ekologicky.

Dubové drevo zo slovenských lesov sa tu klasickými stolárskymi postupmi pretvára na kvalitný moderný nábytok vyvážaný do mnohých krajín Európy (Holandsko, Belgicko, Veľká Británia, Nemecko, Švédsko, Dánsko, Taliansko a ČR).
Konferenčný stolík Link+

Počas celého technologického procesu výroby - od vlastného sušenia s prísnou kontrolou vlhkosti dreva, cez všetky ďalšie operácie spracovania až po povrchovú úpravu - je kladený dôraz na zachovanie prírodného charakteru a vysokej kvality všetkých výrobkov.

Moderný design, overená konštrukcia a prírodný spôsob povrchovej úpravy masívneho dubového dreva olejovaním a voskovaním predurčujú tieto výrobky do pozornosti moderným zákazníkom, ktorí si majú v úmysle kúpiť nábytok s vysokou úžitkovou hodnotou a dlhou dobou užívania.

Dizajnové vešiaky "Forcone"
Stôl "Slim"
Výrobca: www.javorina.sk
Masívna posteľ s nočnými stolíkmi Thema
Masívna komoda Next
  
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.