Horúce novinky
recent

Farebné trendy pre rok 2015 - klasická modrá
Modrá je farba, ktorá nás magicky priťahuje. Navodzuje pocit pokoja a harmónie a je - najmä v jej sýtych a žiarivých tónoch - dobrou voľbou do obývacieho priestoru, predovšetkým v kombinácii s teplými a svetlými tónmi dreva.. Nábytok a doplnky v klasickej modrej farbe sú veľmi sviežimi akcentami v interiéri. Nechajte sa zviesť týmito modrými inšpiráciami. 

http://saare-design.cz/polstar_modrotisk_pericka.php?foto=1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modrý pondelok

 

Spomínate si na výraz "modrý pondelok"? Je to slangový výraz pre čas pomalého sa rozbiehania so pracovného procesu. Pre záškoláctvo a ničnerobenie. Áno, modrá farba je symbolom relaxácie. A to je to, čo by ste mali robiť častejšie. Oblečte svoj byt do tejto upokojujúcej farby.

Trendový odtieň klasickej modrej sa uplatní v budúcich sezónach rovnako v ultramoderných interiéroch ako i v rustikálnych domácnostiach. Kde narýchlo zoženiete doplnky v tejto krásnej farbe? Skúste modrotlač. Je v móde a uplatní sa v každom štýle bývania.

http://www.saare-design.cz/polstar_modrotisk_srdicka.php?foto=1&fmv=1


http://indecora.com
Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

1 komentár:

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.