Horúce novinky
recent

Dom Volga v Rusku - Volga House in RussiaDom Volga od architekta Petra Kostelova je modernou rezidenciu s okúzľujúcimi drevenými prvkami, ktorá sa nachádza v okrese Konakovsky, Tverská oblasť, v Rusku. Konštrukcia domu je odvodená z tvaroslovia  tradičných obydlí v okolí a z mobiliáru a vytvára zaujímavý "patchworkový"vzhľad. Drevené dosky sa netradične prekrývajú a vytvárajú veľmi originálnu fasádu. Architekti vysvetľujú, že projekt bol inšpirovaný štýlom sovietskeho obdobia, keď stavebné konštrukcie súkromných obydlí boli pomerne spiatočnícke. "

Peter Kostelov envisioned Volga House, a modern residence with intriguing wooden features, located in Konakovsky District, Tverskaya region, Russia. The design of the house is derived from the characteristics of other traditional dwellings in the area and showcases an interesting “”patchwork” look. Wooden planks trimmed unconventionally overlap to create a very original facade. The architects explain that the project was inspired by the Soviet era style, when private house construction industry used to be rundown and backward”.
 


Eva Stalder

Eva Stalder

Som interiérová a záhradná dizajnérka. Môj blog slúži pre lepšiu orientáciu mojich klientov v jednotlivých štýloch bývania. Zároveň do neho ukladám užitočné linky na predajcov nábytku, textílií a doplnkov. Možno poslúžia aj Vám.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.