Horúce novinky
recent

Raj na zemi - vila v koloniálnom štýle v Karibiku


Domy v koloniálnom štýle sa vyznačujú zemitou farebnosťou a ťažkým historizujúcim nábytkom z tmavých exotických drevín. Tento víkendový dom na ostrove Mustique v Karibiku je príkladom, že dnešný koloniálny štýl vôbec nemusí byť tmavý a ponurý.


Sunrise House


je veľkolepá vila zasadená do kopca neďaleko pláže s bielym pieskom, zvanej Macaroni Beach. Vila má vlastný kúsok pláže, nádhernú tropickú záhradu a ponúka fantastický výhľad na more.

Architektúra hlavnej budovy je v koloniálnom štýle, interiéry sú zariadené v luxusnom eklektickom štýle, t.j. v mixe moderného nábytku v kombinácii s tropickým. Spoločným prvkom exteriéru a interiéru je najmä biela farba, ktorá vystriedala pôvodné okrové a hnedé tóny.


Vila je zariadená väčšinou moderným nábytkom, hlavne bielymi čalúnenými sedačkami a posteliami, ktoré sú doplnené kreslami z prírodných materiálov - z prútia a z morskej trávy. Orientálne koberce, ktoré boli v koloniálnom štýle obľúbené, chýbajú úplne.


Táto luxusná vila má kapacitu pre desať osôb. Ponúka päť spálňových apartmánov a niekoľko ďalších priestorov, ktoré sa dajú využiť na spanie. Nechýba spoločenský priestor, mediálna miestnosť a posilňovňa.

 Dve pôvabné chatky pri bazéne


Množstvo terás a nekonečný bazén dopĺňajú dve plážové chatky. Ich umiestnenie na samom okraji bazéna a následné zrkadlenie vytvára nekonečné množstvo úchvatných obrazov a pri istom uhle pohľadu i silný optický klam.
Ako keby chatky vyrastali priamo z mora.


 


Tropická záhrada


poskytuje ďalšie zákutia na posedenie, malý ukrytý bazén, plážový domček.


Sunrise House je skutočným malým rajom na zemi! Ak na to máte, môžete si ho prenajať :D
Via: http://www.homedit.com/the-luxurious-sunrise-house-villa-in-the-caribbean/Living Styles na Facebooku. Staňte sa fanúšikom blogu a čítajte nové články priamo na FB!

Eva Stalder

Eva Stalder

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Autorské práva: Eva Stalder. Používa službu Blogger.